buy Instagram likes
You are here:   User Profile
Register   |  Login

My Profile

   Minimize
Profile Avatar
kredytowo
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******
Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje finansowe, nowościach, najkorzystniejszych ofertach i promocjach !!! Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail i imię, a otrzymasz bezpłatnie oferty !!!

Uwaga! Zanim pożyczka online na dowód zostanie Ci przelana firma pożyczkowa może skontaktować się telefonicznie z Twoim pracodawcą w celu ustnego potwierdzenia prawdziwości Twojego wcześniejszego oświadczenia wypracowywanym dochodzie. Dzieje się to jednak sporadycznie. Jedno jest pewne: jeżeli posiadamy konto w banku, gdzie staramy się kredyt - pieniądze trafią do nas znacznie szybciej. Przede wszystkim bank od razu weryfikuje naszą zdolność kredytową na podstawie wpływów na rachunek. Po drugie, przelew wewnątrz banku widoczny jest od razu. Pierwsza pożyczka bez żadnych kosztów pojawia się w ofertach takich firm jak Kredito24, Vivus,Lendon,Via sms. Oferta jest na pewno bardzo atrakcyjna i przyciąga masowo klientów. Polecam sobie tutaj złożyć wniosek kredyt w mBanku jeśli szukacie szybkiego i taniego kredytu - mi dali kredyt na 4000 złotych w mbanku od ręki.

Kredyt ratalny na zakup dóbr konsumpcyjnych na oświadczenie w kwocie nieprzekraczającej czterokrotności przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, która na dzień 16.12.2015 r. wynosi ok. 16 000 zł (uwaga: kwota kredytu ratalnego obejmuje kwotę do wypłaty oraz kredytowane koszty związane z udzieleniem kredytu). Uproszczona procedura dokumentowania dochodów dostępna jest wyłącznie dla Klientów uzyskujących dochód maksymalnie do 4 000 zł netto w przypadku źródła dochodu umowa pracę, pozostałe źródła dochodu do 3 000 zł netto miesięcznie.

W swojej ofercie posiadamy również kredyt dla firm z krótkim stażem, nawet od pierwszego dnia działalności. Dla przedsiębiorców ceniących swój czas przygotowaliśmy propozycję kredytu z decyzją online, którą można uzyskać bez wychodzenia z domu i bez wizyty w oddziale. Idealnym sposobem na bieżące wydatki firmowe jest karta kredytowa, dzięki której możesz cieszyć się okresem bezodsetkowym nawet do 60 dni!

Panie Wacku jednak nie można wszystkich do jednego wora wrzucać, bo ja korzystałem i jakoś w kłopoty finansowe nie wpadłem a jedyne co taki prosty kredyt na oświadczenie poratowała mi trochę tyłek. Nie dajcie się okraść na pożyczkach samochodowych, które natychmiast drożeją, umowy są fałszowane, składki na AC dublowane, umowy wypowiadane i nasyłanie windykatorów! Reprezentatywny przykład dla zakupów na raty: Kwota: 2500 zł; okres: 3 miesiące; miesięczna rata: 1030,67 zł; całkowita suma do zapłaty: 3092,00 zł; odsetki: 0 zł; roczna stopa procentowa: 0%; prowizja: 592,00 zł; reprezentatywne RRSO: 265,27%. Pożyczkobiorca zostanie zweryfikowany pod względem historii kredytowej w BIK, KRD, BIG i ERIF.